ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME

Teknoloji GVS’nin ana işidir. Öncü stratejik seçimler, 2019 yılında gelirlerin %8'ini oluşturan araştırma ve geliştirmeye yapılan büyük yatırımlar ve en son yönetim sistemleri sayesinde, grup önemli başarılar elde etti ve yıllar boyunca çok sayıda uluslararası ödül aldı.

Müşterilerine yüksek kalite ve güvenilirliği ile ayırt edilen geniş bir hizmet ve ürün yelpazesi sunmak için GVS, araştırma ve teknolojik geliştirme programlarını ve yeni ürünlerin tasarımını desteklemek için son teknoloji ekipman ve teknik sistemlere sahiptir. Tüm GVS tesisleri bu yenilikleri küresel düzeyde paylaşır, bu da sürekli gelişime katkıda bulunur ve grubun karakteristik teknolojik mükemmellik seviyesini korumasını sağlar.

OEM müşterileri, konseptten endüstriyel üretime kadar teknik proje ekibi tarafından adım adım desteklenmektedir. Tescilli ürünler şirket içinde geliştirilmekte ve uluslararası pazardaki ürünlere kıyasla teknik olarak gelişmiş yeniliklere sahiptir.

Tasarım  ekipleri, ürünlerin mümkün olan en iyi performansı sunmasını sağlamak için GVS tarafından kendi içinde üretilen membranları ve filtrasyon malzemelerini kullanır.

Grubun sürekli gelişiminin arkasındaki temel faktörlerden biri, dünyanın dört bir yanındaki seçkin araştırma merkezleri, üniversiteler ve laboratuvarlarla sağladığı bilimsel işbirliğidir.

Bu süreç, Grubun GVS ürün yelpazesi içinde benzersiz bir tasarımla karakterize edilen çok sayıda patenti dosyalamasına ve kaydettirmesine yol açmıştır.

SATIŞ
350 M.$
ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME
01
ÇALIŞAN
3,161
ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME
02
ÜRETİM SAHASI
15
ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME
03
AR-GE
7
ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME
04
TESCİLLİ PATENT
52
ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME
05
MERKEZ OFİS BOLONYA - İTALYA
ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME
06
KURULUŞ
1979
ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME
07
3 ANA BÖLÜM
ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME
08