KALİTE VE ÇEVRE

GVS, kalite odaklı bir gruptur. Kalite prosedürleri, yapısını ve organizasyonel süreçlerini sürekli olarak yenileyen ve iyileştiren, yüksek düzeyde kaliteyi garanti eden bir sistem geliştiren ve de izleyen grubun tüm işbirlikçileri için ortak bir başlangıç noktasıdır.

Müşteri beklentilerinin karşılanması ve personel eğitimi, kalite ve sürekli iyileştirme ilkelerini uygulayan, üretim süreci boyunca ileri tasarım teknolojileri, hata önleme yöntemleri ve kontrol sistemleri kullanan GVS'nin temel hedefleridir.

GVS ilk sertifikalarını 1995 yılında almıştır ve bugün Grup ve fabrikaları küresel düzeyde çok sayıda sertifikaya sahiptir. GVS tesisleri ve ürünleri, dünya çapında dağıtım için onaylanmış Sağlık ve Güvenlik bölümü için gerekli tüm üretim sertifikalarına sahiptir. Bu alandaki ana sertifikalar sırasıyla Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri'nde kullanılan EN ve NIOSH'dir. Enerji ve Mobilite bölümü ile ilgili olarak, tüm üretim tesisleri eski QS9000 sertifikalarından daha yeni ISO-TS 16949 sertifikalarına sahiptir ve aynı zamanda ISO 14001 çevre sertifikalarını alma sürecindedir. Ayrıca, Sağlık & Yaşam Bilimleri alanında, tesisler ISO 13485 sertifikaları ile çalışır ve FDA onaylıdır. Bu bölümdeki ürünlerin çoğu CE veya 510k işaretine (Amerika Birleşik Devletleri'ndeki FDA için geçerli CE işaretinin eşdeğeri) ayrıca Grubun faaliyet gösterdiği belirli ülkeler için ulusal tescillere sahiptir.


SATIŞ
350 M.$
KALİTE VE ÇEVRE
01
ÇALIŞAN
3,161
KALİTE VE ÇEVRE
02
ÜRETİM SAHASI
15
KALİTE VE ÇEVRE
03
AR-GE
7
KALİTE VE ÇEVRE
04
TESCİLLİ PATENT
52
KALİTE VE ÇEVRE
05
MERKEZ OFİS BOLONYA - İTALYA
KALİTE VE ÇEVRE
06
KURULUŞ
1979
KALİTE VE ÇEVRE
07
3 ANA BÖLÜM
KALİTE VE ÇEVRE
08